19:51 / E Hënë, 06 Korrik 2020 / indeksADMonline

Sanduiçi me vezë bëhet viral, njerëzit mezi presin ta provojnë

Kur bëhet fjalë për një mëngjes, vezët zakonisht luajnë një rol kyç në përgatitjen e tij.

Disa nga opsionet janë vezë të ziera, të fërguara, por ekziston edhe një mënyrë tjetër, shkruan Indeksonline.

Një recetë e thjeshtë në një tigan, u bë virale në internet e njerëzit mezi presin ta provojnë.

Sanduiçi me vezë, por duke i shtuar djath e proshutë, e bën akoma më të shijshme.

Ndiqeni videon e mëposhtme, dhe do ta kuptoni për cfarë bëhet fjalë./Indeksonline/

@ivycher

Making that viral Egg Sandwich 😋 ##eggsandwich ##foryou ##fyp ##food

♬ Nocturne in E-flat Major, Op. 9: No. 2 – Bo