21:55 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / I.S

Sane gjuan në këndin e portës dhe realizon gol të ‘çmendur’ nga gjuajtja e lirë

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Kiel dhe Baynerit Munich, duel ky në kuadër të 1/16 së finales në Kupën e Gjermanisë.

Golin e dy dhe të epërsisë për Bayernin e ka shënuar, Sane në minutën e 48’të të takimit, pas ekzekutimit fantastik të gjuajtjes së lirë, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:2.

VIDEO