22:51 / E Enjte, 18 Prill 2024 / FR

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër për herë të parë

Këngëtari shqiptar Bardhyl Idrizi, i njohur si Bardhi dhe ish-missi i Shqipërisë, Sara Gjordeni po bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e bëri të ditur vet Sara, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Dritë, mami dhe babi shpresojnë që për ty të jenë shembulli më i mirë se dashuria e fortë nuk pyet për asnjë lloj sfide!”, ka shkruar Sara.