19:47 / E Premte, 30 Shtator 2022 / Andronika

Sara dhe Ledioni bëhen prindër për herë për tretë

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë prindër për herë të tretë.

Mësohet se çifti u bënë prindër të një vajze, e cila erdhi në jetë ditën e sotme.

Kjo konfirmohet nga burime të afërta me ta, teksa në ambientet e televizionit është mbushur me zbukurime e ëmbëlsira për ardhjen në jetë të vogëlushes, me kolegët e çiftit që kanë nisur t’i urojnë.