17:29 / E Diele, 16 Maj 2021 / A.D

Sara i bën ‘diss’ Arjanit, publikon foto duke u puthur me Atdheun në veturë!

Sara dhe Atdheu mahniten një publik të tërë pas zgjedhjes së tyre për të vazhduar njohjen jashtë programit.

Arjani ishte ai i cili nuk u besonte këtyre deklaratave, por që duket se këta kanë vendosur njëmend të krijojnë një lidhje, shkruan Indeksonline.

Pas akuzave të forta, Sara dhe Atdheu shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit

Teksa publikoj një moment intim në veturë duke i dhënë puthje Atdheu në faqe Sarës, kjo e fundit etiketojë Arjanin duke i bërë një ‘diss’.

‘Ckemi’ shkroi biondina krahas publikimit./Indeksonline/