19:59 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

S’do ketë shanse tjera për Valverden nëse nuk e mposht Celtan

Barcelona do të përballet me Celta Vigon me fillim nga ora 21:00.

ABC në Spanjë raporton se Valverde nuk ka më “asnjë jetë tjetër” dhe asgjë tjetër përveçse një fitore në Camp Nou do ta shohë atë të shkarkuar në ditët në vijim.

Raporti thotë se dikush tashmë në klub do të merrte përkohësisht kontrollin ndërsa ata kërkojnë një menaxher të ri të përhershëm.

Presidenti Josep María Bartomeu beson se gjetja dhe punësimi i një menaxheri të ri do t’i merrte rreth një muaj./Indeksonline/