08:20 / E Martë, 13 Tetor 2020 / indeksADMonline

Sekretet e modeles së famshme, për të shkëlqyer çdo ditë

Sot është e rëndësishme të dukesh thjesht dhe bukur.

Falë kanaleve e rrjeteve sociale, është më lehtë se asnjëherë tjetër të marrësh leksione se si të “shkëlqesh”.

Është modelja me famë botërore, Barbara Palvin, ajo që në Youtube, na tregon se si një femër të duket bukur në rutinën ditore.

Shih videon: