07:46 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Selena bëhet bionde, duket për mrekulli (Foto)

Selena Gomez ka qenë kohët  e fundit një ndër emrat më të përfolur të industrisë muzikore.

Ajo u bë edhe më e përfolur pas ndarjes nga këngëtari, The Weeknd dhe bashkimi i menjëhershëm me ish të dashurin e saj, artistin Justin Bieber, transmeton Indeksonline.

Por këtë herë Selena është parë të ketë ndryshuar shumë në pamjen e saj. Nga një brune pothuajse e përbetuar, këngëtarja u shndërrua në një  biondinë tejet të bukur.

Se si është dukur ajo me fustanin e saj elegant dhe me stil, shiheni në fotografitë më poshtë.