18:44 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Selena Gomez shumë më ndryshe, teprohet me grim (Foto)

Selena Gomez është komentuar shumë këtë vit për shkak të ndarjes me the Weeknd dhe bashkimin me ish të dashurin Justin Bieber.

Go-mez! Selena Gomez has now posed in a sultry shoot for the entertainment brand, after the Disney star turned singer was named Billboard's Woman Of The Year

Kurse viti i saj u bë edhe më i mirë edhe pasi që ylli i Disney u emërua si “Gruaja e Billobordeve e vitit”, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi ku shfaqë grimin e rënduar teksa shfaqet me kostumin me dekolte të hapur.

Selena will join the likes of last year's winner Madonna, Lady Gaga, Taylor Swift and Beyonce, who have previously boasted the title

Selena nga biondja është kthyer në zeshkanen seksi./Indeksonline/

What a year! Meanwhile in her personal life, rumours are swirling that Selena has moved on from her recent break up with beau of a year The Weeknd, with her old love, Justin Bieber 

The way they were: Selena and The Weeknd looked in love in September, shortly before their split in October