10:30 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Selena Gomez tregon se me sa mund mban linjat trupore (Foto)

Selena Gomez është njëra nga artistet më të kompletuara, transmeton Indeksonline.

Karrierën ajo e ka filluar si aktore në seriale për fëmijë, duke u shndërruar në një personazh shumë të pëlqyer. Pas një kohe ajo filloj edhe me muzikën dhe tash është këngëtare shumë e pëlqyer.

Up for a workout: Selena Gomez headed to the gym in Studio City, California on Wednesday

Por përveç talentit, Selena ka edhe pamjen shumë të bukur dhe në formë. Në imazhet e fundit të kapura nga paparacit, kemi parë që Selena trupin e saj e mbanë në formë me shumë mund.

PUMA time: The girlfriend of Justin Bieber made sure she wore head-to-toe Puma, a brand she is the spokesperson for

Bukuroshja është fotografuar teksa hynë në palestër dhe teksa del komplet e djersitur dhe e dërrmuar.

A friend or follower? Behind the siren was a pretty blonde woman in a shiny jacket

Ndryshe, ajo është rikthyer në lidhje me Justin Bieber, Kurse ky i fundit feston ditëlindjen e tij ditën e nesërme./Indeksonline/

Done with the treadmill: Selena Gomez looked flushed as she left the gym in LA on WednesdayLean: The Big Short actress had on a black tank top that showed off her toned arms