23:03 / E Enjte, 02 Korrik 2020

Sellma e “djeg lojën” nga Mitrovica

E bukur dhe e suksesshme, kjo është grimerja Sellma Kasumoviq.

Make-up artistja më e famshme shqiptare, përveç që kujdeset për pamjen e emrave më të njohur të estradës tonë, ajo kujdes të shtuar ka edhe për dukjen e saj personale.

Selllma përveç një femër e zonja është edhe mjaft elegante, e bukur dhe përherë shfaqet përplot sharmë.

Këtë e ka dëshmuar edhe në disa fotografi të fundit që ka hedhur në llogarinë e saj personale në Insatagram.

Nga qyteti i bukur i Mitrovicë, Sellma dukej plotë hijeshi, e veshur në të zeza që ia theksonin linjat për mrekulli./Indeksonline/

Mos i humb