22:45 / E Hënë, 27 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Sellma prezanton nënën e saj (Foto)

Artistja e grimit, Sellma Kasumoviq nuk është se ekspozohet edhe shumë.

Është puna e saj artistike që e bënë të jetë përherë aktive në media, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka bërë paraqitjen e radhës duke prezantuar nënën e saj.

Dukshëm vërehet ngjashmëria me të, çfarë edhe na bind se ka trashëguar bukurinë pikërisht nga ajo.

Si gjithnjë ajo është kaq modeste dhe e hijshme./Indeksonline/