09:28 / E Premte, 27 Maj 2022 / B O

Semi Jaupaj publikon projektin e ri

Semi Jaupaj ka publikuar këngën e re, kësaj radhe në bashkëpunim.

Ajo dhe Ron Zaiti sollën projektin me titull “All your lovin”.

Ky duet i këngëtares nga Shqipëria, është i pari që pas daljes nga Big Brother VIP.