22:30 / E Martë, 22 Maj 2018 / indeksADMonline

Sëmurët Skerdi, ky është paralajmërimi i tij për fansat (Foto)

Këngëtari me prejardhje nga Shqipëria, Skerdi, ka zbuluar një gjë jo të mirë përmes një postimi në profilin e tij në Instagram.

Artisti ka bërë të ditur se gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë dhe për këtë shkak së shpejti do ta sjellë një këngë në versionin audio.

Skerdi nuk ka dhënë detaje se nëpër çfarë saktësisht po kalon, por bëri me dije që edhe në gjendje jo të mirë, nuk po i lë anash fansat e tij.

Kujtojmë që këngëtari është pjesë e Redbox Entertainmet dhe së fundmi solli “Show” në shoqërinë e videoklipit të realizuar nga Max.

Temat: