16:01 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Skerdi dhe Nora Istrefi lansojnë bashkëpunimin “M’ke mungu”

Skerdi dhe Nora Istrefi për herë të parë kanë bashkuar forcat për të sjellë projekt të përbashkët muzikor.

Kënga mbanë titullin “M’ke mungu”, e cila tashmë është publikuar në kanalin Youtube.

Një këngë ritmike që sjellë artistët në stilin e tyre.

Ndryshe, kënga është punuar BIG BANG, ndërsa videoklipi është realizuar nga Max Production./Indeksonline/