75 Mall Live Search
16:57 / E Enjte, 20 Qershor 2024 / Gj. Sh

Serbia shpëton në fund, barazon rezultatin ndaj Sllovenisë dhe merr një pikë

Ka përfunduar me barazim ndeshja mes Sllovenisë dhe Serbisë.

Në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve e cila u luajt në ”Allianz Arena”, shënoi fitore ndaj Serbisë, me rezultat minimal 1-0, shkruan IndeksOnline.

Zan Karnicnik i dha epërsinë Sllovenisë në minutën e 69-të.

Një pikë Serbisë ia siguroi Luka Jovic, me një gol të shënuar në 90+5./IndeksOnline/