17:40 / E Diele, 29 Nëntor 2020 / OSH

S’është borëbardha, është Sellma, e buzëqeshur dhe kaq joshëse

Sellma Kasumoviq vazhdon ta mbajë primatin e grimeres më të suksesshme shqiptare.

Sellma po dëshmon se përveç që di të bëjë femra të duken bukur, në të njëjtën kohë është e gatshme që këtë ta dëshmojë edhe në veten e saj.

Kjo dalje e sotme e vërteton këtë më së miri.

Si një borëbardhë e vërtetë, Sellma me buzëqeshjen e saj po e bën veten edhe më joshëse në këtë dalje./Indeksonline/