16:10 / E Diele, 06 Maj 2018

Setër gjysmake por me çmim marramendës (Foto)

Sigurisht të gjithë njerëzit kanë shije të ndryshme sa i përket modës.

Kjo do të thotë se edhe blerjet dallojnë nga njëra-tjetra, transmeton Indeksonline.

Dikush madje nuk ka hezituar që të shpenzojë 1 mijë pound për një gjysmë-setër. Ajo s’duket aspak mirë dhe ngjason me një leckë, që sigurisht jo gjithkush mund ta hidhte mbi trup./Indeksonline/