22:52 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Sevilla bën rikthimin e madh, e detyron Liverpoolin të pres (Video)

Liverpooli dhe Sevilla kanë barazuar 3-3 në ndeshjen e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Golat për anglezët i shënuan dy Firminho dhe një Sadio Mane.

Ndërsa golat për spanjollet i shënoi Ben Yedder dhe Pizzaro në minutën e fundit.

Me këtë barazim Liverpooli është në pozitën e parë me 9 pikë, ndërsa Sevilla në vendin e dytë me 8 pikë. /IndeksOnline/