18:39 / E Martë, 04 Gusht 2020

Shaqiri bëhet i kuq si “spec” në një jaht plot me femra

Xherdan Shaqiri pritet të largohet nga Juventusi dhe është duke pritur pë një ofertë sezrioze pasi që nuk është më në planet e Jurgen Klopp.

Futbollisti nga Zhegra një ofertë të tillë duket se po e pret me plotë qetësi në një jaht luksoz.

Shaqiri po i shijon pushimet së bashku me disa miq të tij dhe duket se nuk është ruajtur aspak nga dielli.

Ai është fotografuar i “djegur” nga rrezet e forta të deillit në këto ditë të nxehta vere.

Shaqiri është paraqitur në vetëm shtatë ndeshje të Premier League nën Jurgen Klopp në sezonin 2019/2020.

Mirëpo 28 vjeçari ka fituar kupat më prestigjioze që së u bashkua me Reds. /IndeksOnline/