12:02 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Sherr mes Georginës dhe vjehrrës? Sqarohet nëna e Ronaldos

Nëna e Cristiano Ronaldos ka reaguar ashpër ndaj lajmeve që kanë qarkulluar në mediat se ajo ka debatuar me Georgina Rodriguez.

Sipas mediave të huaja, ato nuk flasin më njëra-tjetrën dhe kjo vihet re edhe në faktin se dy gratë më të rëndësishme të Ronaldos nuk kanë asnjë foto bashkë. Madje, ajo as nuk e ndjek Georginën në Instagram.

Nuk dihet se çfarë po ndodh mes tyre, por Dolores Aveiro (nëna e Ronaldo) i ka hedhur poshtë këto pretendime.

Dolores, e famshme për natyrën e saj të mirë dhe nuk i pëlqen polemikat, postoi një Instagram Story për të bërë të qartë se gjithçka ishte e befasishme me Georgina.

“Ndjekësit e mi të dashur, nëse ndalem së ndjekuri dikë me të cilin kam lidhje të drejtpërdrejtë, do të ishte shumë e çuditshme dhe pa qëllim.

“Siç e dini unë përdor vetëm Instagram sipërfaqësisht dhe nuk i kuptoj të gjitha këto”.

“Nëse do të ndaloja të ndjekja nusen time dhe njerëzit e tjerë, ishte rastësisht.

“Unë duhet të ketë ngatërruar një buton pa menduar. Ndaloni të krijoni histori sepse nuk ka të dicka të tillë.”, tha ajo.

Mos i humb