19:31 / E Shtunë, 22 Shtator 2018

Shet fustanin e martesës, ‘i padëshiruar’ si burri

Nusja është duke e shitur fustanin e saj të dasmës prej 1.200 euro për vetëm 150 euro në Facebook, sepse i është bërë ‘i padëshiruar’, ashtu si burri i saj i larguar.

Lyndsey Harrison, 32 vjeç, nga Bradford, Yorkshire, ndau një njoftim për fustanin e zbukuruar me gjemba në Facebook, pasi u nda nga burri i saj Ste Warrior, 29  vjeç, transmeton Indeksonline.

Në postin e saj, ajo shpjegon: Shitja e veshjes së dasmës për shkak të asaj që bie në të njëjtën kategori si burri , i padëshiruar.

Duke folur për marrëdhënien e tyre, Lyndsey tha: “Nuk kishte asgjë emocionuese për marrëdhënien tonë. Ne u takuam në vitin 2009 në një park makinë McDonald’s. Ne ishim të dy në makina të modifikuara dhe kishim një grup të madh shokësh të makinave që e njihnin njëri-tjetrin kështu që ishte në një takim. Kjo ishte shumë kohë më parë, por gjithçka përfundoi”./Indeksonline/.