16:35 / E Enjte, 14 Mars 2019

Shfaqet për herë të parë Kevin Spacey pas skandalit seksual me të mitur

Aktori i njohur me famë botërore, Kevin Spacey ka kohë që është larguar nga bota se shou bizit.

Pasi u zbulua skandali seksual me të mitur, Spacey u përjashtua nga roli në filmin ‘All The Money’ dhe po ashtu u përjashtua nga seriali ‘House of Cards’, transmeton Indeksonline.

Gjatë ditës së sotme ai është parë në Los Angeles duke dal nga hoteli. Përkundër që ishte maskuar, ata që ishin afër e njohën.

Ende nuk është raportuar se nëse aktori do të angazhohet me ndonjë film apo serial por karriera e tij tani ka prekur fundin./Indeksonline/