21:35 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shikojeni sa mirë e imiton ky aktor Arian Çanin! Do të shkriheni së qeshuri.. (Video)

Personazhet publike shpesh bien pre edhe e imitimeve. Ndërsa janë aktorët ata që e bëjnë më së miri këtë gjë. Edhe prezantuesi shqiptar Ariani Çani është bërë objekt “qesharak” kësaj radhe, shkruan Indeksonline.

Publiku përveç në emisionin e tij “Zonë e lirë”, Arianin po ka mundësi ta shohin edhe përmes imitimit të këtij aktori në “Portokalli”. Ky personazh është bërë tejet i dashur për audiencën. Shikojeni dhe do të shkriheni së qeshuri./Indeksonline/