19:35 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shikoni atmosferën në Vetëvendosje, pas fitores së Shpendit (Foto)

Shpend Ahmeti pritet ta udhëheq edhe për katër vite kryeqytetin e Republikës. Kështu të paktën thuhet në rezultatet e publikuara nga “Exit-Pollet”.

Në një konferencë për media Ylli Hoxha dhe deputeti, Dardan Sejdiu, janë parë të gëzuar për këtë fitore, shkruan Indeksonline