23:42 / E Martë, 13 Mars 2018

Shitet Mitsubish L200

Shitet Mitsubish L200 Mitsubishi 4×4 , në gjendje të rregullt, ka regjistrim, gomat e dimrit të reja, klimë, xhamat me hapje elektronike, ulëset me nxemje.

Për info të tjera-044367380 si dhe ndërrimi i mundshëm.

Temat:
Mos i humb