17:48 / E Enjte, 11 Janar 2018

Shitet vetura “Renault Scenic” (Foto)

Vetura “Renalut Scenic” me performanca: 1.9 Dci 131 Ps FaceLift është në shitje dhe mund ta gjeni në Auto Sallonin “Nisa” në Magjistralën Ferizaj – Prishtinë…

Renaulti ka 159.000 km të kaluara/të garantuara me libër të servisit.

  • Kontaktet:
  • +37744193686
  •  +37744579725

Temat: