20:49 / E Shtunë, 15 Gusht 2020

Shiu i madh vërshon rrugën Makovc-Prishtinë

Reshjet e shumta te shiut në pasditën e së shtunës kanë bërë që të vërshohet rruga Makovc-Prishtinë.

Në videot që ka dërguar lexuesi i IndeksOnline shihet se rruga ishte mbushur me ujë dhe veturat duhej të kishin kujdes të shtuar në këtë pjesë./IndeksOnline/