11:09 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Zbulohet shkaku i vdekjes së motrës së Louis Tomlinsonit

Motra 18-vjeçare e Louis Tomlinson, Felicite ndërroi jetë papritmas në fillim të këtij viti dhe tani shkaku i vdekjes së saj është zbuluar.

Raporti i toksikologjisë së 18 vjeçares zbuloi gjurmë të kokainës, Xanas dhe OxyContin në trupin e saj.

Louis theu heshtjen mbi tragjedinë rreth një muaj më vonë, duke falënderuar të gjithë fansat për fjalët e tyre mbështetëse.

Mos i humb