08:51 / E Premte, 26 Janar 2018 / indeksADMonline

Shkëlqen Emina me fustan të kuq e me bark të fryrë (Foto)

Emina Cunmulaj është një nga modelet shqiptare më të suksesshme në Amerikë. Bukuroshja shqiptare shtatlartë që jeton në Amerikë me bashkëshortin milarder dhe vajzën e saj është sërish në pritje të ëmbël, shkruan Indeksonline.

Emina këtë nuk e fsheh madje e tregon në secilën fotografi. Së fundmi ajo ka postuar një imazh ku shihet me një fustan të kuq teksa i vërehet edhe barku i fryrë./Indeksonline/