12:27 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / OSH

Shkenda Dubova, gjithmonë di të shkëlqejë!

Shkenda Dubova çdo herë befason me paraqitjet e saj.

Ajo ka publikuar disa imazhe të reja në rrjetet sociale, ku dhe duket për bukuri, shkruan IndeksOnline.

Dubova, vazhdon t’i kushtojë kaq shumë rëndësi look-ut të saj dhe kjo është vërejtur edhe nga fansa të shumtë të saj.

Bukuria e saj është kaq natyrale dhe për çdo lëvdatë. /IndeksOnline/