23:23 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shkojnë për modele, por i zhveshin lakuriq dhe i fotografojnë, plasin të qarat (Video 18+)

Disa vajza të reja janë përballur me një situatë shumë të sikletshme pasi janë detyruar të zhvishen komplet dhe të pozojnë përpara aparatit fotografik.

Konkurrentet e “Next Top Model” të zhvilluar në Austri, afër fundit të kompeticionit janë detyruar të kalojnë një provë shumë të sikletshme, pikërisht atë të pozimit lakuriq.

Disa nga vajzat kanë shpërthyer në të qara dhe janë larguar, ndërsa të tjerat kanë pranuar sfidën për të bërë foton më të bukur nudo.