20:04 / E Premte, 02 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Shkurte Fejza dhe Kastriot Tusha publikojnë projektin e ri (Video)

Bylbyli i muzikës popullore dhe patriotike, Shkurte Fejza dhe këngëtari e tenori i njohur, Kastriot Tusha kanë publikuar projektin e tyre të ri.

“Një Zemër” mbanë emrin ky projekt, i cili është publikuar në kanalin “Youtube” para pak orësh.

Ky bashkëpunim është mirëpritur nga fansat e dyshes dhe kjo mund të vërehet nga komentet në këtë kanal.

Ndryshe, kënga është shoqëruar edhe me klip./Indeksonline/