18:21 / E Diele, 27 Maj 2018 / indeksADMonline

Shkurte Gashi “shkrihet” pas Ledrit, mbush Instagramin me fotografi me të!

Shkurte Gashi njihet si një ndër këngëtare shqiptare më të kërkuara në mbrëmje dhe dasma të ndryshme.

Por këtë herë ajo ka treguar se sa shumë e do dhe vlerëson Ledrin, si artist.

Pasi kanë qëndruar në të njëjtin vend për të performuar teksa është afruar në binë, Shkurta ka zgjatur krahët për ta përqafuar reperin, transmeton Indeksonline.

Sigurisht se këngëtarja nuk ka hezituar që këtë moment ta ndajë bashkë me fansat e saj në Instagram./Indeksonline/