12:13 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Shokon Kim: U martova herën e parë nën ndikimin e ekstazisë

Kim Kardashian ka lëshuar ‘bombën’ e radhës.

Ylli televiziv në episodin e së dielës, “Keeping Up With the Kardashians”, nëna e tre fëmijëve tregoi një nga veprimet e pamenduara sipas saj gjatë një bisede me Scott Disick dhe Kendall Jenner.

Ajo tregoi se në vitin 2000 ishte martuar gjatë ekstazës me Damon Thomas.

“U martova në ekstazë. Herën e parë” tha 38 vjeçarja, për martesën e saj me prodhuesin e muzikës Damon Thomas në vitin 2000.

“Unë bëra ekstazë një herë dhe u martova,” vazhdoi ajo. “E bëra përsëri, bëra një kasetë seksi. Ashtu si, çdo gjë e keqe do të ndodhte. “/Indeksonline/