20:29 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Shoku që e gjeti Bobbi Kristina-n të vdekur, ndërroi jetë nga overdoza

Max Lomas – shoku i cili zbuloi Bobbi Kristina zhytur në një vaskë me një përzierje toksike të drogës në – vdiq nga overdoza, shkruan TMZ.

Burimet tregojnë se shkaku zyrtar i vdekjes së Lomas ishte “toksiciteti fentanil”, dhe vdekja e tij ishte e rastësishme, përcjellë Indeksonline.

Lomas u identifikua nga disa autoritete si tregtari i drogës i Bobbi Kristina dhe Nick Gordon, por ai e mohoi atë. Ai ishte në shtëpinë e tyre në orët që çuan deri në vdekjen e saj./Indeksonline/