13:15 / E Diele, 09 Gusht 2020

Shorti në Evropa Ligë – Gjilani mëson kundërshtarin

Tashmë është hedhur shorti për fazën preliminare të Evropa Ligës, ku në këtë kompeticion do të marr pjesë edhe skuadra e Kosovës, Gjilani.

Pra, dy skuadrat tona Gjilani dhe Prishtina do të garojnë në këtë kompeticion të madh, shkruan IndeksOnline

Skuadra e Gjilanit e ka mësuar kundërshtarin e saj e që do të jetë skuadra e Tre Penne nga San Mario.

Kështu skuadra nga San Marino do të jetë vendase pasi është tërhequr e para në short.

Mos i humb