Showbiz

  • West “nxjerr në shitje” Kim Kardashian? Princi i ofron 10 milion dollarë që t’ja lerë një natë partneren
  • Xhemi Shehu pozon pa make-up dhe mahnit ndjekësit: Bukuri më natyrale nuk kam parë
  • Dua Lipa: Gjyshi im u pushua nga puna, s’pranoi kërkesën e serbëve, të falsifikonte historinë e Kosovës