23:20 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë Lolitën e Besnikut (Foto)

Vitin që lamë pas në mesin e dasma të shumta u përmend dhe u komentua mjaftë shumë edhe këngëtari nga Peja, Besnik Qaka. Ai kurorëzoi dashurinë me Lolitën, ndërsa çifti janë në pritje të një vajze, shkruan Indeksonline.


Duke qenë në krahë të një këngëtari edhe bashkëshortja e Besnikut, Lolita është bërë e famshme. Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, teksa shfaqet me veshje të skijimit, ndërsa i vërehet edhe barku i fryrë. E shtatëzania veçse e ka zbukuruar atë./Indeksonline/