17:20 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Urimi i ëmbël i Lolitës në ditëlindjen e Besnikut

Janë një nga çiftet më simpatike dhe më të pëlqyera të publikut, që nuk e fshehin dashurinë dhe ndjenjat e tyre as përmes rrjeteve sociale.

Bëhet fjalë për solistin e NRG Band, Besnik Qaka dhe bashkëshorten e tij, Lolita Begolli.


Kjo e fundit përmes Instagramit të saj dhe një fotografie të ëmbël, ka uruar njeriun e jetës së saj në ditëlindjen e tij. Me një fjali të shkurtër, por përplot dashuri ajo shkruan:


Ndryshe, çifti janë edhe prindër të një vajzë, Ninës./Indeksonline/