09:13 / E Shtunë, 18 Janar 2020

Shtëpitë sikur në përralla të Conor McGregor

McGregor një nga boksierët më të njohur në botë, po njihet edhe për pasurinë e tij.

31 vjeçari po raportohet se ka pasuri prej afto 100 milionë euro, e kjo gjë po dëshmohet me shtëpitë super luksoze të cilat ai i posedon.

Një shtëpi e ka në Irlandë e cila kushton 2 milionë euro, e cila posedonë pesë dhoma gjumi, gjashtë banjo, dhomë për ngrënie, kuzhinë dhe sallë lojrash.

Shtëpia tjetër me vlerë prej më shumë se 1 milionë euro gjendt në Marbella, të cilën e bleu në vitin 2018, e që është e përsosur për shkak të kohës me diell.

Dhe shtëpia e tretë gjendet në Las Vegas, e cila ka 12.000 metra katrorë, ka shtatë dhoma gjumi, pishinë dhe po ashtu fushë golfi.

Kurse garazhat e tij janë të mbushura me vetura luksoze.

/Indeksonline/.

 McGregor mori me qira një shtëpi në Las Vegas, 15 minuta nga Rripi
 Për tu qetësuar pasi të mbarojë njollën e tij, McGregor mund të zhyten në këtë pishinë mahnitëse
 Shtëpia është në The Heights, një zhvillim luksoz që krenohet me pamje të mrekullueshme të Mesdheut
 McGregor shpenzoi rreth 1.3 milion në një festë në Marbella në 2018
 Ju mund të ecni në pishinë nga dhoma gjumi kryesore
 Prona u quajt me nofkën Ville de Soleil
 Ngrënia al-afresk ishte e lehtë me një hapësirë ​​të hapur bbq