11:50 / E Enjte, 27 Shkurt 2020

Shtrihet në spital aktori i njohur shqiptar, kjo është gjendja e tij

Arben Derhemi është një ndër aktorët më të njohur shqiptar.

Jeta e tij ka qenë e lidhur pas teatrit e aktrimit dhe në karrierën e tij numërohen shumë role. Por kohët e fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet.

Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur së fundmi aktori në llogarinë e tij në Instagram, ku ka publikuar një foto nga shtrati i spitalit, duke na lajmëruar se tani gjithçka ka kaluar dhe ai famirësisht është mirë.

Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mirë.