20:33 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Shyhrete Behluli e quan Sabri Fejzullahun artist unik

Ata janë dy nga artistët më të pëlqyer në të gjitha trojet shqiptare, derisa vazhdojnë të lënë gjurmë në këngën tonë.

Bëhet fjalë për Shyhrete Behlulin dhe Sabri Fejzullahun, që vazhdojnë të jenë aktiv me projekte e koncerte muzikore.

Është këngëtarja Shyhrete Behluli ajo që në Instagram ka publikuar një fotografi me Sabri Fejzullahun derisa të dy duken të veshur sportiv, e që ngjanë në një takim spontan.

“Me artistin me unik !” shkruan ajo në fotografi./Indeksonline

View this post on Instagram

Me artistin me unik !

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Mos i humb