16:04 / E Martë, 23 Shkurt 2021 / A.D

Si bëhet vonë për policinë/ Fjolla nis pushimet në Dubai?

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për shkak të trafikut të armëve dhe municionit.

Duket se nuk po i bëhet vonë aspak, duke shijuar pushime e momente romantike me të dashurin, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ishte i dashuri i saj Fisniku, i cili ndau disa imazhe nga dhoma e gjumit duke treguar se po gjendet në Dubai.

Sigurisht shoqëruesja e tij është Fjolla, ani pse ende nuk ka publikuar një imazh nga atje si çift./Indeksonline/