15:24 / E Premte, 12 Tetor 2018

Si rrallë herë Kida në fustan të gjatë, duket një mrekulli!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida ka vite që është bërë pjesë e skenës.

Së fundi, ajo është shfaqur shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, transmeton Indeksonline.

Këtë herë ajo vjen me një fustan shumë të gjatë ngjyrë vjollce dhe duket më bukur se kurrë.

Kështu të paktën nuk jemi mësuar ta shohim Kidën, sepse njihet si personazh që i pëlqen rrobat e shkurta.

Përndryshe, Kida me këtë veshje do të shfaqet në njërën nga skenat e videoklipit të realizuar në Stamboll./Indeksonline/