19:42 / E Enjte, 13 Qershor 2019 / indeksADMonline

Si rrallë herë, ‘mbulohet’ Kim Kardashian

Ajo është e njohur për zhveshje të tepruar dhe dukja e saj është çdo herë në qendër të vëmendjes.

Por, si rrallë herë Kim ka befasuar me paraqitje e radhës, ylli televiziv ka publikuar disa imazhe në ‘Instagram’ teksa u shfaq e veshur më një bluzë të trashë dhe në fokus kishte fytyrën e saj të grimuar dhe flokët e shkurta.

38 vjeçarja edhe pse jo provokuese ajo dukej në formë të mirë dhe mjaft atraktive.

Ndryshe, Kim së fundi u bë nënë për herë të katërt nga një nënë sorrogate./Indeksonline/