10:26 / E Enjte, 03 Maj 2018

Si të bëni buzët “përfekte”, pa botox (Video)

Shumë vajza kanë dëshirë të kenë buzë të trasha.

Madje ato mundohen përmes buzëkuqit të mundohen t’i zmadhojnë buzët.

Mirëpo, këtë gjë mund ta arrini shumë letë në një mënyrë.

Në videon e postuar më poshtë mund të mësoni një ide shumë të mirë dhe madje të thjeshtë për t’i fryrë buzët./Indeksonline/