08:39 / E Shtunë, 10 Gusht 2019

Si të bëni kaqurela natyrale

Bërja e kaqurelave mund të jetë një sfidë nëse flokët tua normale janë të drejta.

Sidoqoftë, ekzistojnë disa teknika që mund të përdorni për të bërë kaqurela natyrale, transmeton Indeksonline.

Këtu gjeni disa mënyra se si mund t’i transformoni flokët tuaja në një mënyrë mjaft të bukur dhe plot stil./Indeksonline/