08:20 / E Enjte, 04 Nëntor 2021 / FG

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze

Kush nuk do të donte të dukej chic përgjatë gjithë vitit? Nga ana tjetër, e dimë të gjithë që kur temperaturat ulen, një pallto e ngrohtë dhe streçe poshtë tyre janë gjëja e parë që na shkojnë ndërmend. Sidoqoftë, kjo mund të ndryshojë nëse mësoni si ja dalin francezet ta përballojnë dimrin me stil! 

Nga kombinimi më i thjeshë e deri tek veshjet që s’i kishit menduar si të përshtatshme për dimër: Mund t’i vishni që sot! 

1. Një triko si kjo ndryshon gjithë veshjen

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze

2. Në dimër aksesorët janë miqtë tuaj më të mirë

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze

3. Një xhaketë si kjo është MUST

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze

4. Mos ju ndani palltove të gjera! 

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze

5. Kush tha që këmbëve zbuluar iu erdhi fundi?

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze

6. Aq më pak fustaneve të shkurtër me geta

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze

7. Kombinimi pulovër-xhaketë nuk zhgënjen kurrë

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze

8….dhe në fund, një look si ky!

Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit, sipas vajzave franceze