08:17 / E Martë, 04 Shtator 2018 / indeksADMonline

Si të krijosh muskuj të barkut, ja hapa që duhet të ndiqni

Të krijosh muskuj barku shumë shpesh bëhet shumë e vështirë, ku njerëzit dorëzohen ende pa filluar ushtrimet.

Por, në këtë video 10 minutëshe mund të shihni hapat që duhet të ndiqni dhe si të motivoheni në mënyrë që të merreni me fitnes.

Kurse muskujt e barkut pas ushtrimeve të përditshme thuajse vinë “vetvetiu”./Indeksonline/